aký je postup?

Aký je postup? Ak ste sa rozhodli pre návrh interiéru od nás, kontaktujte nás mailom alebo telefonicky. Na základe vašich požiadaviek a potrebných podkladov vám vypracujeme nezavaznú cenovú ponuku.
/ak nemáte potrebné podklady, vieme si priestor zamerať a skresliť za príplatok/
Po odsúhlasení cenovej ponuky a zaplatení dohodnutej zálohy (väčšinou 50% z dohodnutej ceny) začíname pracovať na návrhu.
Prvé návrhy /ak je to možné, tak vo viacerých alternativach/ si spolu s vami odkonzultujeme /resp.vyberieme najvhodnejšie riešenie/
Vybraný návrh upravíme a pošleme vám mailom na odsúhlasenie.
Vaše prípadné pripomienky, následne zapracujeme do finálnej podoby.

 

DISPO
Ako prvé, riešime interiér z dispozičného hľadiska. Dispozičné riešenie je rozmiestnenie miestností a zariadenia v 2D priestore.  Pri úprave dispozície je niekedy potrebné urobiť aj stavebné úpravy. Ak je to možné, navrhneme viacero alternatív, z ktorých potom spolu vyberieme tú najlepšiu.
Doba vypracovania závisí od rozsahu (zvyčajne 2-4 týždne od uhradenia zálohy)

ŠTÚDIA
V prípade že máte záujem aj o štúdiu /po odsúhlasení dispozicného riešenia/ pokracujeme na 3d návrhu. vďaka vizualizáciám budete mať lepšiu predstavu o kompozičnom, farebnom a materiálovom riešení vášho nového priestoru.
/Štúdia slúži ako podklad pre ďalšiu fázu-projekt interieru./

Doba vypracovania závisí od rozsahu (zvyčajne 4-8 týždňov od uhradenia zálohy)

PROJEKT
Na projekte interiéru začíname pracovať po dokončení štúdie. /východiskovým podkladom sú vami dodané podklady a odsúhlasená štúdia/Projekt je vypracovaný tak, aby sa podľa neho dal váš interiér zrealizovať. Môžte si vybrať z 2 možností obsahu projektu, podľa toho, ktorý vám najviac vyhovuje/

– projekt STANDARD
návrh dopracujeme tak, aby profesie a výrobca, dostali všetky potrebné podklady na realizáciu interiéru. Projekt obsahuje základný popis zariaďovacích prvkov a druhy materiálov.
– projekt PREMIUM
návrh dopracujeme tak, aby profesie a výrobca, dostali všetky potrebné podklady na realizáciu interiéru + zadefinujeme Vám konkrétne zariaďovacie prvky a pomožeme Vám s výberom dodávatelov.
Doba vypracovania závisí od rozsahu (zvyčajne 4-8 týždňov od uhradenia zálohy)